Gorzowska Pracownia Motocyklowa

Motocyklami zajmujemy się od kilkunastu lat. Ten czas pozwolił nam zebrać doświadczenie i nabyć niezbednych umiejętności w konserwowaniu, naprawianu i rekonstruowaniu motocykli wszelkiej maści.

Oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości z zakresu zarówno mechaniki motocyklowej jak i elektroniki. Przeprowadzamy przeglądy okresowe, bieżące, przedzakupowe, powypadkowe motocykli, a także przygotujemy Twoją maszynę do sezonu.

Stawiamy na profesjonalizm i szybkość obsługi, zaś rzesza naszych zadowolonych klientów mówi sama za siebie, poniżej kilka opini o naszym wrsztacie.

Co nas wyróżnia?

 • Działamy nieszablonowo - do każdego projektu podchodzimy indywidualnie
 • Zaangażowanie - jesteśmy zaangażowani w realizację każdego remontu
 • Budujemy relacje z klientami
 • Szacunek - dla nas najważniejszy jest człowiek - a zaraz potem Jego motocykl ;-)

Jeśli w Twoim motocyklu coś stuka lub puka, to nie odkładaj wizyty w warsztacie. Miej na uwadze swoje bezpieczeństwo, jak również bezpieczeństwo innych użytkowników drogi.

Specjaliści, którzy o naprawie motocykli i skuterów wiedzą wszystko czekają na Ciebie.

Informacja!InformationUWAGA! Jeżeli chcesz aby Twoja opinia pojawila sie na tej stronie napisz do nas na adres biuro@pracownia-motocyklowa.pl!

Opinie naszych klientów

 • Monika napisała:

  Oddałam do warsztatu Tomka swoją Suzuki LS 650 Savage. Termin i zakres prac jakie chcciałam wykonać zostały zrealizowane w 100 %. Kontakt i wymiana informacji z właścicielem jest wspaniała. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.

 • Zbyszek napisał:

  Moją maszynę oddałem p.Tomkowi przed sezonem 2015 aby osoba kompetentna przeprowadziła kompletny przegląd płynów i wszystkich niezbędnych części. Dzięki temu w trakcie sezonu oprócz typowego "lania na stacji" nic się nie diziało. Po sezonie zrobię tak samo i na zimę zabezpieczę swoją maszynę.

 • Kolega napisał:

  Z wielką przyjemnością i pełnym przekonaniem mogę polecić wszystkim warsztat Pana Tomka. Jest to dobre miejsce na odnowienie starego motocykla czy motoroweru. W moim przypadku zarówno wycena jak termin został dotrzymany.